درباره ما

مجوعه تجاری رایان استار(Rayan Digital) در سال 1388 با مدیریت مهندس حیدر شرایی فعالیت خود را با فروش قطعات کامپیوتر، لپ تاپ،کنسول های بازی، لوازم جانبی و انواع نرم افزارهای مهندسی،گرافیکی، آموزشی، انواع بازی های کامپیوتری و کنسول ها آغاز نمود.

این مجموعه با کادری مجرب در طی هفت سال ارائه خدمات به مشتریان خود، اکنون در سال 1394 با توجه به نیاز مشتریان و رشد بازار کار خود اقدام به راه اندازی شعبه دوم فروشگاه رایان استار و فروش انواع گوشی و تبلت نموده است.

همچنین همزمان با رشد روز افزون دنیای آی تی و افزایش نیازهای مشتریان به فروشگاه های اینترنتی ، جهت کسب رضایت بیشتر آنها و خدمات رسانی سریع تر و راحت تر در سطح کشور به هم وطنان خود، این مجموعه اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی رایان دیجیتال نموده است.

حال در این فروشگاه اینترنتی شما می توانید در کمترین زمان ممکن با خیالی راحت و قیمتی مناسب، به آسانی کالاهای مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال گردد و درب منزل خود آن را دریافت نمایید.

در این فروشگاه انواع لپ تاپ ها، قطعات کامپیوتری، کنسول های بازی، گوشی و تبلت و لوازم جانبی آنها با برندهای معتبر موجود می باشد و می توانید از هر کجای این کشور اقدام به خرید از این فروشگاه نمایید.